VIDEO: TOP 3 búrliváci európskeho futbalu

Niektorí futbalisti nedokážu krotiť temperament a ich emócie občas vybuchnú. Dostávajú sa do roztržiek, nadávajú, zákerne faulujú, za čo ich nemíňajú červené tresty. Pozrite si trojicu najväčších „nezbedníkov“ európskeho futbalu.

3. Tomáš Řepka

Asi najznámejší český búrlivák. V zápasoch mal problém udržať si nervy na uzde. Jeho nasadenie pre hru však bolo famózne a neraz pomohol českej reprezentácii ku skvelým výsledkom. Búrlivé prejavy adresoval nielen na rozhodcom a protivníkom, ale aj spoluhráčom. Jeho kariéra je najviac spojená s klubmi Baník Ostrava, Sparta Praha, Fiorentina a West Ham United.

2. Roy Keane

Kontroverzný Ír Roy Keane sa preslávil rôznymi možnými spôsobmi, aj ako jeden z najzákernejších hráčov na ihrisku. Najlepšie roky zažil v Manchestri United pod vedením Alexa Fergusona. Ani jemu nemal problém povedať, čo si myslí. Na ihrisku však nechal maximum.

https://youtu.be/Mlc5D8E4irM

1. Gennaro Gattuso

Taliansky defenzívny záložník je známy výbuchmi počas každého zápasu. Protivníkov nikdy nešetril tvrdými zákrokmi, začo sa mnohokrát porúčal z ihriska predčasne. Miláčik „rossoneri“ Gennaro bol vždy bojovníkom s veľkým srdcom. Jeho taliansky temperament bol ale neskrotný, občas až nebezpečný.

Gennaro Gattuso si nedokázal udržať nervy na uzde (dailymail.co.uk)Súvisiace články

• FOTO: Najstaršie využívané futbalové štadióny

• TOP 7 futbalových taktík na zdržovanie hry

Komentáre

Pin It