VIDEO: 5 nových hviezd NBA!

Pomaly sa končí éra „starých“ legiend NBA ako LeBron James, Kobe Bryant, Tim Duncan, Tony Parker, Dwight Howard, Kevin Durant, Dwyane Wade, Carmelo Anthony či Chris Paul. Kto ich v blízkej budúcnosti nahradí?

Steph Curry

Rozohrávač tímu Golden State Warriors má vynikajúcu streľbu z diaľky, vyniká ohromným driblingom a je neskutočne rýchly. V roku 2014 vyhral s USA zlato na MS v Španielsku. Tento rok si zahrá v zápase hviezd NBA, keď vyhral hlasovanie fanúšikov.

James Harden

Je známy „pestovaním“ brady. Ako kapitán USA na MS v Španielsku dotiahol tím ku zlatým medailám. Medzi prednosti rozohrávača Houstonu Rockets patria úžasný prehľad, famózna streľba a skvelé prihrávky. Ak ešte viac zapracuje na obrane, jeho meno bude skloňované veľmi dlho.

James Harden (bloguin.com)

http://youtu.be/u7UeaR3-u7s

John Wall

Stal sa jednotkou draftu, keď si ho vybral do tímu Washington Wizards. O pár rokov sa stal jeho lídrom. Talentovaný mladík má všetko, čo potrebuje výborný rozohrávač. Vyniká hlavne rýchlosťou a prehľadom v hre. Takisto sa zúčastní tradičnej exhibície NBA, ktorá sa uskutoční 15. februára.

Anthony Davis

Patrí medzi elitných hráčov ligy, a to má len 21 rokov. Bol draftovaný z prvého miesta a takisto je držiteľom zlatej medaily s tímom USA na letných MS v Španielsku.Okrem toho sa môže popýšiť zlatom z olympiády v Londýne. Hráč tímu New Orleans Pelicans ma tie najlepšie predpoklady stať sa raz legendou NBA. Nebude chýbať ani na blížiacom sa Zápase hviezd NBA.

Damian Lillard

Draftová šestka Damian Lillard získal ocenenie Nováčik sezóny. Basketbalista tímu Balzers má výborné líderské schopnosti a vedie svoj tím k špici v nabitom Západe. Je známy tým, že dokáže dávať dôležité koše v posledných sekundách.

http://youtu.be/3J4i6cEhWGA

Súvisiace články

• VIDEO: TOP 10 záverečných akcií z NBA 2014

• TOP 5 najvyšších basketbalistov v histórii NBA

Komentáre

Pin It