WIMBLEDON: Vojna kabeliek medzi Radwanskou a Williamsovou!

Tenisové hviezdy ukazujú na kurtoch Wimbledonu nielen nádherný tenis, vyšportované postavy, ale aj štýlovú módu. A pretože v Londýne všetci nosia podľa pravidiel iba bielu, dámy predvádzajú svoj obmedzovaný vkus originálnymi doplnkami. Zaujímavá vojna vypukla napríklad medzi Agnieszkou Radwanskou (25) a Venus Willamsovou (34).

Poľská hviezda priznala, že má na módne doplnky slabosť, a to predovšetkým na kabelky. Najlepšie kúsky kupuje v predajniach Luisa Vuittona, za ktoré míňa tisícky eur. Na najstaršom tenisovom turnaji sa objavuje s impozantnou ružovou kabelkou značky Lila od poľskej firmy, s ktorou má uzatvorenú reklamnú zmluvu.

Agniezska Radwanska s nádhernou ružovou kabelkou na Wimbledone (gwizdek24.se.pl)

Americká tenistka Venus Williamsová sa zase predviedla miniatúrnou kabelkou značky Isia. Staršia sestra Sereny často šokuje svojimi kreáciami, ktoré si aj sama navrhuje. Tentoraz prekvapila módnou mini kabelkou. Zrejme by sa jej tam nezmestila ani tenisová loptička.

Venus Williams s trendovou mini kabelkou (gwizdek24.se.pl)

Agniezska Radwanská zdolala v poslednom zápase Michelle Larcher de Britovú hladko 6:2, 6:0 a postúpila do 4. kola, kde sa stretne s Ruskou Jekaterinou Makarovovou. Venus Williamsová na turnaji skončila už v 3. kole, keď vypadla s českou tenistkou Petrou Kvitovou  po tuhom boji 7:5, 6:7 (2), 5:7.

(kp)

Komentáre

Pin It