VIDEO: TOP 6 talentovaných synov slávnych futbalistov

Hovorí sa, že jablko nepadá ďaleko od stromu. Pozrite si príbehy šiestich talentovaných synov, ktorí idú v šľapajách úspešných otcov, bývalých hviezdnych futbalistov.

1. Shane Kluivert

Má iba 7 rokov, ale jeho technika je úžasná. Patrick Kluivert môže byť na syna veľmi pyšný. Strelil nádherný gól z priameho kopu, ktorý môžete vidieť na videu. Shane nie je jediný v rodine, ktorý po otcovi zdedil futbalové zručnosti. Jeho starší brat Justin si dláždi cestičku k sláve v akadémii Ajaxu Amsterdam.

http://youtu.be/nVKOViJhROQ

2. Christian Maldini

Syn jedného z najslávnejších futbalových obrancov sveta Paola a vnukom dedka Cesareho Maldiniho. Talentovaný 18-ročný mladík mal raketový štart v mládežníckom klube AC Miláno, kde pri debute strelil gól. Christian je už tretí z rodu Maldini, ktorý nastúpil za slávny taliansky klub.

http://youtu.be/uN-BzFj4rsQ

3. Romário ml.

Aký otec taký syn. Romáriovi mladšiemu hovoria hviezda budúcnosti. O jeho zručnostiach sa pochválne vyjadrila aj brazílska legenda Ronaldo. Otec by ho rád videl v službách Barcelony, ale či to niekedy dokáže, to sa nechajme prekvapiť.  Tu je jeho prezentácia.

4. Rivaldinho

Oblieka dres brazílskeho klubu nižšej triedy Mogi Mirim. 19-ročný mladík sa snaží vstúpiť do veľkého futbalu a verí, že jedného dňa to dotiahne na úroveň svojho hviezdneho otca – Rivalda.

http://youtu.be/qpPU9COB78c

5. Brooklyn Beckham

Nedávno podpísal krátkodobý kontrakt s Arsenalom Londýn. Momentálne hrá za tím do 16 rokov. Po slávnom otcovi zdedil nadšenie pre futbal a už teraz dokáže robiť s loptou divy. Zároveň patrí k najvplyvnejším deťom šoubiznisu.

Zidane a Beckham, v bublinách ich synovia (mirror.co.uk)6. Enzo Zidane

Najstarší syn bývalého vynikajúceho futbalistu Zinedina Zidana. Ku splneniu detského sna – hrať za A-tím Realu Madrid – mu chýba len krôčik. Údajne už občas trénuje so seniorským tímom. Talentovaný záložník dominuje v súbojoch jeden na jedného a je obojnohým hráčom.

http://youtu.be/3yKUcF-cwcE

(kp)

Súvisiace články

• TOP 15 futbalových útočníkov podľa hry PES 2015

• TOP 8 najlepšie platených futbalistov v MLS

Komentáre

Pin It