VIDEO: Takto oslávil „biely balet“ triumf v Lige majstrov

Sobotňajšia lisabonská futbalová noc priniesla nezabudnuteľný zápas, po ktorom sa v Madride smútilo a zároveň oslavovalo až do rána. Vo finále Ligy majstrov vyhrávalo Atlético Madrid 1:0, ale Real Madrid vyrovnal pár sekúnd pred koncom a v predĺžení otočil dramatické stretnutie vo svoj prospech v pomere 4:1. Potom vypukla veľká oslava „bieleho baletu“, najprv zdvihol ušatú trofej nad hlavu kapitán Iker Casillas.

Liga majstrov pozná svojho víťaza (thetimes.co.uk)Finálový duel sprevádzali silné emócie, dôkazom je až dvanásť rozdaných žltých kariet. Emotívny náboj malo aj všetkých päť presných zásahov, ktoré si môžete vychutnať v nasledujúcom videu.

http://youtu.be/-o1_gF6hWIM

Po záverečnom hvizde prebiehali v Lisabone oslavy nielen na trávniku a v hľadisku, ale hráči ukázali svoju radosť aj počas tlačovej konferencie, kde prekvapili novinárov a trénera Carla Ancelottiho.

http://youtu.be/-Zr2uoMN6O4

Futbalisti „bieleho baletu“ potom absolvovali letecký návrat do Madridu, na palube si odviezli aj svoje polovičky. Domov prišli ráno okolo 4:20 a v hlavnom meste Španielska ich už niekoľko hodín čakali tisícky priaznivcov. Nasledovali tradičná jazda v otvorenom autobuse, spev či tanec. Jednoducho nezabudnuteľná oslava jubilejného desiateho triumfu v Lige majstrov.

(rb)

Komentáre

Pin It