Úžasný úder Murrayho proti Nadalovi

Tenisový turnaj série Masters 1000 hraný v Ríme, sa piatkovými štvrťfinálovými súbojmi pomaly chýli ku koncu. O semifinále si to na antuke v Ríme rozdali medzi sebou Rafael Nadal a Andy Murray. Vyrovnaný duel plný napínavých výmen mal napokon šťastnejší koniec pre španielskeho tenistu Nadala, ktorý otočil nepriaznivý vývoj  a po prehranom prvom sete v pomere 1-6 napokon triumfoval v ďalších dvoch pomerom 6-3 a 7-5. Viac ako dve a po hodiny trvajúci zápas priniesol najkrajší moment v treťom sete za stavu 1-0 pri Nadalovom podaní a vedení 40-30, keď potvrdzoval break. Andy Murray vytiahol nádherný forehandový úder a vyslúžil si potlesk celého hľadiska a taktiež svojho súpera. Veď posúďte sami.