TOP 5 najlepších ľavákov v La Lige

Španielska Primera División je jedna z najlepších európskych futbalových líg s množstvom hviezd a talentov. Pozrite si  5 najlepších ľavonohých futbalistov najvyššej španielskej súťaže.

5. Marcelo (Real Madrid)

V roku 2007 prestúpil z Fluminense do španielskeho veľkoklubu Real Madrid. Pravidelne nastupuje na ľavej strane obrany. Občas síce spraví kiks, ale je technicky výborne vybavený a stále podporuje útok. Marcelo je dlhodobou oporou „bieleho baletu“ a zabávačom kabíny.

Marcelo (sillyseason.com)4. Antoine Griezmann (Atlético Madrid)

V lete prestúpil z Realu Sociedad do Atlética Madrid za 30 miliónov eur. V doterajších 24 zápasoch strelil 14 gólov a pripísal si aj jednu asistenciu. Talentovaný franúzsky krídelník zažíva skvelé obdobie a každým zápasom sa zlepšuje.

Antoine Griezmann (goal.com)3. James Rodríguez (Real Madrid)

Kolumbijský futbalista zažiaril na minuloročných MS v Brazílii. Do Realu Madrid prišiel za Angela di Maríu, ktorého predali na jeho úkor. Patri medzi najtalentovanejších ľavákov sveta.

James Rodriguez (scarzfootball.com)2. Gareth Bale (Real Madrid)

Waleský futbalista sa stal najdrahším hráčom planéty, potom čo prestúpil do Realu Madrid. Šikovný ofenzívny krídelník podáva skvelé výkony a je kľúčovým hráčom klubu. Patrí k najrýchlejším futbalistom na našej planéte.

Gareth Bale (telegraph.co.uk)1. Lionel Messi (FC Barcelena)

Najlepším ľavonohým futbalistom La ligy zostáva Lionel Messi. Je historicky najlepším strelcom Ligy majstrov. Fenomenálneho Argentínčana mnohí označujú za najlepšieho hráča histórie futbalu.

Lionel Messi (worldfootball.net)Súvisiace články

• TOP 8 futbalistov, ktorých zlákala indická liga

• TOP 20 hráčov španielskej La Ligy podľa hry FIFA 15

Komentáre

Pin It