TOP 5 najbohatších nezadaných športovkýň

Sú krásne, sexi, úspešné, šikovné a bohaté, ale v láske sa im príliš nedarí. Tieto športové krásky nežiaria len na kurtoch, ľade či pretekárskom okruhu, ale orientujú sa tiež vo svoji hlbokých peňaženkách. Patria do skupiny najbohatších, ale zároveň nezadaných športovkýň.

1. Maria Šarapovová (27)

Ruská kráska je ikonou súčasného tenisu a magnetizuje mužské pohľady. Dosiaľ si zarobila okolo 72 miliónov eur. V tomto roku sa rozišla s bulharským tenistom Grigorom Dimitrovom a odvtedy je stále sama.

Mária Šarapová (rantsports.com)

2. Anna Kurnikovová (33)

Sladká blondýnka z Ruska ukončila tenisovú kariéru pred 11 rokmi. Najviac zarába na reklamných kontraktoch a vo svete šoubiznisu je ako doma. V minulosti ste ju mohli vidieť aj slovenskej talkšou Adela Show na Markíze, možno tu hľadala svojho princa. Kedysi ju za ruku vodili slávni hokejisti Pavel Bure či Sergej Fiodorov. Najdlhší vzťah mala so španielskym spevákom Enriquem Iglesiasom, s ktorým sa nedávno rozišla po 13 rokoch a získala status „single“. Médiá stále špekulujú, že v skutočnosti zostali spolu, pretože už v minulosti sa viackrát rozišli.

Anna Kurnikovová (pixeltvs.com)

3. Kim Ju-na (24)

Pôvabná krasokorčuliarka je najväčšou nádejou Južnej Kórei. Na ZOH 2010 vo Vancouveri vyhrala zlatú medailu a v Soči 2014 striebro. Bijú sa o ňu najväčšie medzinárodné značky a patrí k najlepšie zarábajúcim športovkyniam sveta. Žije v Kanade a zatiaľ nemá priateľa.

Kim Ju-na (sport.cz)

4. Caroline Wozniacká (24)

Bývalá svetová jednotka prispôsobuje tenisu celý svoj život. Je verná značke Adidas, ktorá ju oblieka dlhé roky. Finančne sa zaradila medzi jednu z  najlepšie zarabajúcich športovkýň. Ale peniaze a úspech nie sú všetko, veď v súkromnom živote sa jej nedarí. Tesne pred svadbou sa rozišla so snúbencom, slávnym golfistom Rorym Mcllroyom.

Caroline Wozniacká (freeartwallpapers.com)

5. Danica Patricková (32)

Najúspešnejšia žena v histórii motoršportu. Okrem pretekov na formuliach jazdí má skúsenosti so známou a drsnou americkou sériou NASCAR. Po siedmych rokoch manželstva sa rozviedla s manželom, potom randila so súperom z okruhov, Rickym Stenhousom. Šťastie v láske stále nenašla.

Danica Patrick (97rock.com)

(kp)

Súvisiace články

• FOTO: TOP 15 najkrajších futbalistiek sveta

• FOTO: Formula 1 v roku 2014

Komentáre

Pin It