Najlepšie a najhoršie gólové sirény klubov NHL

NHL je šou, ku ktorej neodmysliteľne patria gólové sirény a piesne. Zaujímavé, je že niektoré pesničky využívajú hneď viaceré tímy. V repertoári tímov nájdete všelijaké zvláštnosti. Vybrali sme najhoršie a najlepšie gólové sirény a piesne NHL.

* po otvorení odkazu kliknite na obrázok

Najhoršie:

Florida Panthers 

„Panteri“ prerobili pesničku Rock’m Roll Part 2 od Garyho Glittera, no dá sa povedať, že ju zohavili 🙂 Pôsobí to tak, akoby vrčanie pantera a výkriky „Hey!“ pridávalo do piesne dieťa s detským klavírom.

San José Sharks

Mohla to byť najmužnejšia siréna, no následná úprava pesničky Rock’n Roll Part 2 do novej verzie sa nám tiež nepáči.

Joe Pavelski (nhl.com)Carolina Hurricanes

Pesnička Song 2 od skupiny má na internete desiatky miliónov zhliadnutí a vyskytla sa aj v hre NHL. Síce je dosť obohraná, no Hurricanes ju znetvorili ešte iným spôsobom. Pridali do nej nesúvisiace zvuky zo Simpsonovcov, Flinstonovcov, Tarzana, Star Wars a iných filmov či seriálov. Nevieme o tom, žeby to nejako súviselo s mestom či tímom.

Tampa Bay Lightning

Lightning využili pesničku Fluxland od Fluxland, v ktorej sa stále opakuje jedna melódia. Jeden redaktor z amerického webu si.com napísal, že mu to pripomína to, ako veľmi fajčia fanúšikovia v priestoroch slovenských hál medzi tretinami 🙂 Vraj sa to niektorým bude páčiť, no nám sa to teda nepáči!

Ottawa Senators

Ak patrí pesnička k nahranejším v rádiách, tak to neznamená, že sa hodí na hokej do kanadskej Ottawy. Avicii a „otrepané“ Wake Me Up 🙂

Philadelphia Flyers

Niečo podobné ako v Ottawe dráždi uši aj vo Philadelphii 🙂

Colorado Avalanche

Áno, aj fanúšikovia „lavín“ počúvajú dookola Rock’n Roll Part 2, akoby to bola jediná pesnička na svete. Druhá polovica gólovej piesne pôsobí oveľa lepšie, ide o verziu piesne The Whip od skupiny Locksley.

Hokej - ilustračné foto (brianjenkinsphotography.blogspot.com)Najlepšie:

Arizona Coyotes

Winnipeg Jets

New York Rangers

Dallas Stars

Chicago Blackhawks

Ostatné sirény a gólové piesne NHL nájdete tu http://wejustscored.com/

Súvisiace články

• TOP 20 najlepšie platených brankárov NHL

• 27 zubatých úsmevov hokejistov z NHL

Komentáre

Pin It