Nadal, Casillas, Murray či Williamsová. Hviezdy sa stretli, aby pomohli!

V Madride sa na začiatku mája zišla naozajstná športová smotánka. Futbalista Iker Casillas a tenista Rafael Nadal využili, že v hlavnom meste Španielska sa koná veľký tenisový turnaj mužov i žien s názvom Mutua Madrid Open, no a zorganizovali charitatívny deň plný hviezd.

Hviezdy sa zabávali, aj pomáhali (rafaelnadalfans.com)

Na tenisovej antuke podporili dobrú vec nielen športovci z tenisových dvorcov ako Rafael Nadal, Andy Murray, Feliciano López, Carlos Moya, Serena Williamsová, Agnieszka Radwanská, ale divákov zabávali aj futbaloví brankári Iker Casillas a Thibaut Courtois, basketbalisti Sergio Llull a Rudy Fernandez, či španielsky herec Dani Rovira. Zahrali si tenis a pokúsili sa aj o futbal, nohejbal, volejbal či dokonca tanec. Rafael Nadal si na chvíľu položil na plece kameru a vžil sa do role športového kameramana.

Zaujala aj ženská tenisová jednotka Serena Williamsová, ktorá sa pri hraní futbalu „bála“ lopty a utekala pred ňou, tak ako môžete vidieť vo videu. Iker Casillas zase neúspešne „zabil“ a tenisovú loptičku trafil iba do siete. Celkovo sa ale charitatívna akcia plná hviezd vydarila a peniaze využijú športové nadácie Ikera Casillasa a Rafaela Nadala.

(rb)

Komentáre

Pin It