Mario Balotelli a Ferrari za 300-tisíc eur

Liverpoolsky kanonier Mario Balotelli sa netají tým, že je veľkým milovníkom drahých športových áut. Vysokú rýchlosť jednoducho zbožňuje. Na tréning „The Reds“ dorazil na nablýskanom červenom modeli  Ferrari Berlinetta F12 za zhruba 300-tisíc eur. Balotelliho hračka dosahuje rýchlosť 340 km/h a zrýchlenie na 100 km/h trvá iba 3,1 sekundy. Útočník si priviezol 740-koňové žihadlo priamo z Talianska.

Mário Ballotelli predstavuej svoj nový športiak Ferrar F12 (abelwes.blogspot.com)Kontroverzný Mario sa na parkovisku tréningového centra Melwood ground podelil o radosť aj s fanúšikmi. Pár z nich usadil za volant, aby si zajazdili, a tak im splnil detský sen. V Anglicku je síce iba pár týždňov, no neustále priťahuje pozornosť.

Mario Balotelli a Martio na titulke Time (mirror.co.uk)Po nedeľňajšej prehre konkurenčného Manchestru United 3:5 s Leicesterom napísal na Twitter príspevok: „Man Utd…LOL“. Ten si pozreli desaťtisíce ľudí a vyvolal množstvo negatívnych reakcií, v niektorých sa objavil rasistický podtón. Balotelli zrejme už iný nebude a vždy pritiahne na seba svetlá reflektorov, i keď zato niekedy ani nemôže.

(kp)

Mário Ballotelli na novom Ferrar F12 (yabaleftonline.com)

Súvisiace články

• Volské oko: 16 obrázkov levitujúceho Balotelliho

• Balotelli žehlí, číta a tancuje

Komentáre

Pin It