Jedálny lístok futbalistov Barcelony

Zo španielskeho hotela, kde boli ubytovní hráči FC Barcelona pred a po zápase s Malagou (0:0), unikli exkluzívne informácie. Celý svet obletel unikátny jedálny lístok najväčších hviezd „blaugranas“. Čo jedli Messi, Suárez, Neymar či Iniesta po remízovom dueli?

Hráči FC Barcelona (barcafc.cz)Hráči si spravili „Barca Picnic“, ktorý sa zvyčajne podáva v šatni alebo v tímovom autobuse pred leteckým presunom domov. Jednotliví futbalisti spália počas zápasu aj 1000 kalórií, takže pozápasová strava je veľmi dôležitá. Po remíze s Malagou si dopriali mnohí borci kalorické jedlá. Na tanieroch nechýbala pizza, sendviče s nutelou, syrom či klobásou, alebo suši. Hviezdny Lionel Messi si zvolil pizzu, ktorú zapil Spritom. Pohľad na obedové menu určite prekvapí, ale aj športovci sú len ľudia a po náročnom boji majú chuť na niečo mastnejšie či „nezdravé“.

Jedálny lístok FC Barcelona (dailymail.co.uk)„Barca“ proti Malage ani raz nevystrelila na bránu a stratila svoje prvé body v tejto sezóne. Možno by pomohlo pridanie slovenských špecialít do jedálnička. Messi by sa po bryndzových haluškách alebo skalickom trdelníku určite ešte viac rozstrieľal 🙂

(kp)

Súvisiace články

• Z kolumbijského futbalistu bude výrobca kondómov

• Pomohli futbalistom Leicesteru budhistickí mnísi?

Komentáre

Pin It