„Ibra“ sa pochválil veľkým úlovkom

Švédsky útočník Zlatan Ibrahimovič sa momentálne zotavuje zo zranenia a krátku reprezentačnú prestávku využil na oddych pri vode, respektíve na vode. Asi málokto o ňom vie, že je vášnivým rybárom. Futbalový kanonier ukázal, že má talent nielen na strieľanie gólov, ale aj na „prácu“ s rybárskym prútom.

Zlatan Ibrahimovič v sprievode rybára Claesowa Claessonowa (dailymail.co.uk)Zlatan relaxoval pri chytaní rýb v sprievode známeho rybára Claesowa Claessonowa. A stálo to zato. Spolu chytili obrovskú rybu, ktorou sa už švédsky reprezentant pochválil na sociálnej sieti Facebook. Naozaj výstavný exemplár.

Zlatan Ibrahimovič sa pochválil svojim úlovkom (dailymail.co.uk)Vo štvrtkovom kvalifikačnom zápase remizovalo Švédsko s Ruskom 1:1. „Ibra“ sedel na lavičke náhradníkov a radšej odmietol injekcie utlmujúce bolesť, s ktorými by možno mohol nastúpiť.  V nedeľu čaká Švédov zápas proti outsiderovi z Lichtenštajnska, tak uvidíme, či sa „Ibra“ tentoraz dostane do hry. Na rybačke ukázal, že je stále v dobrej forme. 🙂

(kp)

Súvisiace články

• VIDEO: Ibrahimovič dostal darček od fanúšikov Tolouse

• TOP 10 futbalových strelcov za posledných 5 rokov

Komentáre

Pin It