Fernando Torres: Z obávaného ostrostrelca „tragéd“

Ešte pre niekoľkými rokmi patril Fernando Torres medzi najlepších útočníkov sveta. V drese FC Liverpool dal v rokoch 2007 až 2011 65 gólov v 102 dueloch. Všetko sa zmenilo po jeho rekordnom prestupe do Chelsea Londýn za 58,5 milióna eur. Z obávaného ostrostrelca sa stal postupne druhotriedny útočník. Približne za rovnaké obdobie strelil v drese „londýnčanov“ o tretinu menej gólov.

Fernando Torres (fanatycyfutbolu.com.pl)

Naposledy Torres nastúpil do priateľského zápasu s Realom Sociedad, ako zvyčajne z lavičky, keď nahradil nového útočníka „The Blues“ Diega Costu. Už po štyroch minútach na trávniku predviedol neuveriteľne komický volej, ktorý by sme možno nenašli ani v našej najvyššej súťaži. Torres zarába týždenne viac ako 200-tisíc eur. Španielov neslávny „volej“ začína v čase 0:19 a celé video je venované jeho ďalšiemu nevydarenému vystúpeniu.

Veľké úsilie Torresa o zaznamenanie gólu začína byť komické. Fanúšikovia Chelsea sa ale podobných výkonov počas sezóny zrejme nemusia obávať, Španiel je totiž veľkým ašpirantom na prestup do iného tímu. V drese „The Blues“ skóroval Torres v jeho posledných 20 vystúpeniach iba dvakrát. Na záver si v galérii pozrite meme obrázky s Fernandom Torresom, ktoré v posledných rokoch zaplavili internet.

(js)

Komentáre

Pin It