8 najzábavnejších videí z US Open 2014

Tenisti opäť raz zabávajú divákov nielen tenisovým umením, ale aj zábavnými kúskami. Rolu najväčšieho šoumena znova prebral Srb Novak Djokovič. Pozrite si 8 najzábavnejších videí z US Open 2014.

1. Na japonskú veteránku Kimiko Dateovú-Krummovú (43) zaútočila agresívna včela. Keďže sa jej vlastnými silami nezbavila, tak tenistke pomohli zberači lôpt. Diváci sa dobre zabavili.

2. Kráľ tenisových šoumenov Novak Djokovič kráča za ďalším veľkým titulom a pritom si to naplno užíva. Priamo na kurte zatancoval na slávnu pesničku Ice Ice Baby od Vanilla Ice.

3. Roger Federer rozosmial v hľadisku aj bývalú hviezdu basketbalovej NBA Michaela Jordana. Po ťažkej výmene s Marinkom Matosevičom trafil súpera nečakane do chrbta.

4. Krásnej dánskej tenistke Caroline Wozniackej sa podaril úsmevný kúsok. Raketu si zaplietla do vrkoča pri forhendovom údere. Výmenu kvôli tomu stratila. Niekedy vás jednoducho porazia vlastné vlasy 🙂

5. Švajčiarsky bojovník Stanislas Wawrinka bojoval proti Španielovi Robredovi tak húževnato, že nestihol stlačiť brzdu a vletel medzi divákov. Nevyhol sa ošetreniu, ale napokon postúpil s prehľadom ďalej.

6. O ďalší pekný moment na US Open sa postarala opäť svetová mužská jednotka Novak Djokovič. Na pozápasovú tlačovú konferenciu pozval deväťročnú dcéru rodinného priateľa a umožnil jej zaspievať vlastnú pieseň 🙂

7. Tenisom sa bavili aj diváci a na tribúne spustili v zápase medzi Wawrinkom a Robredom mexické vlny.

8. Na záver Chorvát Ivan Dodig a jeho parádny úder v zápase proti Španielovi Lopezovi. Už teraz sa tešíme na ďalšie zábavné momenty a vyvrcholenie posledného tohtoročného grandslamu.

(kp)

Kimiko Dateová-Krummová zápasí so včelou (cas.sk)Súvisiace články:

• FOTO: Tenisová móda na US Open 2014

• TOP 5 historicky najdlhších tenisových zápasov

• Boris Becker ukázal „guču“ na lakti

Komentáre

Pin It