Pozrite sa na 4 historické góly, ktoré na jednej strane vyčarovali obrovskú radosť a na druhej strane neuveriteľný smútok. Energia zaplavila celé štadióny.

4. Ole Gunnar Solskjaer (1999)

Vo finálovom zápase Ligy majstrov v roku 1999 medzi Bayernom Mníchov a Manchestrom United sa diali veci. Bavori ešte v riadnom hracom čase vyhrávali o gól a zdalo sa, že titul im už nikto nevezme. Lenže v nastavenom čase po rohovom kope vyrovnal Sheringham a o dve minúty neskôr strelil víťazný gól tradičný žolík Solskjaer. V infarktovom zápase nakoniec Bayern ťahal za kratší koniec. Smútok a radosť sa vystriedali v priebehu pár minút.

3. Andrés Iniesta (2009)

V stretnutí Ligy Majstrov medzi FC Barcelona a FC Chelsea sa rozhodlo o postupe až v 93. minúte, keď sa stal hrdinom zápasu Andrés Iniesta.

2. Patrik Andersson (2001)

V roku 2001 sa v nemeckej Bundeslige rozhodovalo o titule v poslednom zápase. Keďže Schalke zvládlo zápas proti Unterchachingenu (5:3), Bayern Mníchov musel aspoň remizovať na pôde Hamburgu. To sa im podarilo, ale až v 90. minúte stretnutia po góle Anderssona z priameho kopu.

1. Sergio Aguero (2012)

Manchestru City sa podaril neuveriteľný kúsok. V poslednom zápase proti QPR dvoma gólmi v nastavenom čase obrali mestského rivala z Old Traffordu o titul. Moment, na ktorý sa nezabúda.