Nórska bežkyňa Bjoergen ukázala svoje bicepsy

V stredu večer sa konalo slávnostné odovzdávanie cien Fair Play v talianskom mestečku Castiglione Fiorentino. Toto ocenenie získala aj nórska bežkyňa na lyžiach Marit Bjoergen (34), ktorú sprevádzal jej manžel Fred Borre Lundberg, bývalý olympijský víťaz v severskej kombinácii.

Marit Bjoergen so svojim manželom (gwizdel.pl)Úspešná bežkyňa na lyžiach mala na sebe oblečené čierne priliehavé šaty na ramienka, takže pred svetom vynikli jej veľké bicepsy. Síce je obdobie mimo sezóny, ale Nórka sa očividne udržiava vo výbornej kondícii. Nejeden chlap by jej mohol takú silnú postavu závidieť.

„Je to veľká česť získať také prestížne ocenenie. Som na to nesmierne hrdá. Hoci beh na lyžiach je individuálny šport, bez pomoci silného tímu dievčat by som nebola tam, kde som,“ povedala bežkyňa Marit.

Marit Bjoergen počas svojej bohatej kariéry získala 10 olympijských medailí, z toho šesť zlatých. Okrem toho má vo svojej zbierke aj ďalších 19 medailí z majstrovstiev sveta, z toho 12-krát stala na najvyššej priečke.

(kp)

Komentáre

Pin It