List fanúšika potešil smutného brazílskeho obrancu Davida Luiza

Domáci fanúšik potešil listom brazílskeho (vice)kapitána Davida Luiza, ktorý sa výraznou mierou podpísal pod debakel 1:7 s Nemeckom na MS 2014. Po mnohých kritických útokoch na osobu vysokého obrancu sa mladý podporovateľ zaradil medzi malú časť fanúšikov, ktorí ocenili hru tohto v súčasnosti najdrahšieho obrancu sveta (pozn. PSG zaplatilo Chelsea 49,5 mil. €).

David Luiz (thesecretfootballer.com)Nižšie ponúkame preklad celého listu od verného fanúšika, ktorý zverejnil Luiz na Instagrame. V potupnom dueli mal na ruke kapitánsku pásku namiesto „vykartovaného“ Thiaga Silvu.

Ahoj David Luiz,

Moje meno je Analuz.

Videl som všetky zápasy Brazílie na Svetovom pohári a veľmi sa mi páčila tvoja hra. Myslím si, že nemusíš byť smutný, pretože si hral dobre a urobil si to, čo si mohol. Bol si skvelý kapitán. Život je už raz taký, niekedy ľudia prehrávajú, inokedy zasa vyhrávajú. Stále však stačí byť len šťastným. David Luiz, si môj šampión.

Analuz Penna Reale.

Zdá sa, že Analuz sa pozerá na výkon svojich idolov inak ako „chuligáni“, ktorí počas týždňa vypálili v niektorých mestách niekoľko autobusov. Je to dobrý príklad dvoch úplne odlišný prístupov.

Brazílsky fanúšik, ilustračné foto (twitter.com)

(js)

Komentáre

Pin It