Fanúšikovia zarobili na Suárezovom pohryznutí tisíce eur

Zahraničná stávková spoločnosť Betsafe potvrdila, že celkovo 39 fanúšikov verilo, že Luis Suárez pohryzie na majstrovstvách sveta ďalšieho hráča. Všetci sa teraz radujú z výhry, pričom najväčší šťastlivec si odnáša sumu 2156 eur. Švédsky výherca sa na Twitteri Suárezovi pekne poďakoval, za peniaze si chce vraj naživo pozrieť zápas Manchestru United v anglickej Premier League. Kurz na skrat útočníka bol podľa informácií anglických médií 175:1.

Podobné víťazstvo oslavuje aj 167 tipérov z Nórska, stávková spoločnosť Betsson vyplatí najvyššiu výhru až 2423 eur.

Luis Suárez (sportsillustrated.com)Suárezov skrat sa odohral v očakávanom zápase D-skupiny majstrovstiev sveta Taliansko – Uruguaj (0:1), v ktorom sa hralo o postup do vyraďovacej fázy. Luis Suárez pohrýzol do ramena talianskeho obrancu Chielliniho. Útočník FC Liverpool predviedol toto nešportové správanie v minulosti už viackrát. Ešte v drese Ajaxu v roku 2010 pohrýzol hráča PSV Eindhoven Otmana Bakkalu, v roku 2013 „si užilo“ uhryznutie rameno Branislava Ivanoviča.

Medzinárodná futbalová federácia (FIFA) prešetrí toto nešportové správanie ešte pred osemfinálovým súbojom Uruguaj – Kolumbia, ktorý sa hrá v sobotu 28. júna. Kanonierovi, ktorý sa nevie kontrolovať, hrozí exemplárny trest.

Kapitán Uruguaju Diego Lugano tvrdí, že Chiellini mal staré jazvy a je zlým človekom a usmrkancom. Suárez zase hovoril o bežnom súboji v šestnástke, pričom Talian ho vraj zasiahol do oka.

(rb)

Komentáre

Pin It